Ukrajna Help: újabb svéd adomány

Az orosz-ukrán háború kitörése óta az Első Nyíregyházi Lions Club a lehetőségeihez mérten folyamatosan segít a kárpátaljai rászorulókon. A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége felkérte az Első Nyíregyházi Lions Clubot a nemzetközi és a hazai felajánlások minél hatékonyabb koordinálására. Heti rendszerességgel zömmel tartós élelmiszereket juttattak át a magyar-ukrán határon. Pénteken a svéd támogatásból az Ukrajna Help segélyprogramban indítottak útnak szállítmányt Cidor Mihályék a Kárpátaljai Református Egyház hathatós közreműködésével.

Szöveg: Ladányi Tóth Lajos
Fotók: Cidor Mihály archívuma