Rászoruló kárpátaljaiak jutnak a Lions-adományhoz

Nyíregyháza – Illusztris vendégek tisztelték meg jelenlétükkel az Első Nyíregyházi Lions Club jótékony célt szolgáló nagyszabású rendezvényét.

Vékássy Alexander, a Beregszászi Lions Club elnöke, Nagy Béla, a kárpátaljai református egyházkerület főgondnoka és István Zsolt, a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének kormányzója szignózták azt a megállapodást, melynek lényege: a magyar Lions Clubok adományt, támogatást gyűjtenek zömmel tartós élelmiszerek és ruhák formájában a rászoruló kárpátaljaiaknak.