Lions-segítség svédcsavarral

Lions-segítség svédcsavarral

Beregszászon adta át az újabb adományokat a magyar-svéd delegáció.

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége, illetve az általa felkért Első Nyíregyházi Lions Club az orosz-ukrán háború kitörése óta sokat segít a konfliktus menekültjein. A nyíregyházi klub a kárpátaljai rászorulókat korábban is támogatta.
Szombaton Beregszászon Nagy Béla, a Kárpátaljai Református Egyház főgondnoka fogadta Anders Rendik svéd D-101 alkormányzót, Koncsik Istvánt, a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének kormányzóját, Hégely Pétert, az Ukrajna Help program koordinátorát, az Év Lionja díjjal jutalmazott Cidor Mihályt és az Első Nyíregyházi Lions Club elnökét, dr. Chrabák Lászlót. Közösen adták át az újabb adományt, a tartós élelmiszerek eddig is a megfelelő helyre kerültek.

 

Szöveg: Ladányi Tóth Lajos

A fotón látható dr. Chrabák László, Cidor Mihály, Anders Rendik, Nagy Béla és Koncsik István


Képgaléria


Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba