Kárpátaljai segélyprogram 2020

Az Első Nyíregyházi Lions Club virtuális báljának bevételéből elkülönített összegnek és az országos vezetőség által elfogadott támogatásnak köszönhetően közel 1,3 millió forintos keretből készülhetett el az adomány- elsősorban fertőtlenítőszer, tartós élelmiszer-, melyet Nagy Béla a Kárpátaljai Református Egyház gondnoka vett át a LCMSZ kormányzójától Keys Mária Herminától, valamint az Első Nyíregyházi Lions Club elnökétől Cidor Mihálytól.


Képgaléria


Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba