Farsang a Leókkal a CSÁO-ban

Az Első Nyíregyházi Lions Club első alkalommal vett részt a nyíregyházi Családok Átmeneti Otthonának farsangi ünnepségén. A klubot Vinnainé Belicza Henrietta és Tóthné Szkróbó Anita képviselték, és velük tartott négy Leo (Gégény Boglárka, Molnár Enikő, Sivadó Zita és Tóth Dorottya) is, akik tevékenyen kivették a részüket a lebonyolításban, amiért hálásak voltak az otthon lakói.

A jó hangulatú rendezvényen volt jelmezes felvonulás, szellemi és ügyességi játék, és nem maradhatatott el a fánkevő verseny és a tánc sem. Úgy intettek búcsút a CSÁO-nak, hogy jövőre ismét találkoznak a közös farsangon.