Érkeznek a Lions adományok Beregsurányba

Az Ukrajnában jelenleg is zajló háború miatt, a Lions Clubok Magyarországi Szövetsége és a klubok is megkezdték a gyűjtést a háborús menekülteknek. A gyűjtés folyamatát az Első Nyíregyházi LC és Cidor Mihály zónaelnök koordinálja. Az első adományok már meg is érkeztek Beregsurányba.

Az adományok összegyűjtéséről (pl. Monorról), szállításáról és átadásáról az alábbiakban mutatunk néhány felvételt!

Köszönjük az eddigi adományokat, folytassuk a gyűjtést!


Képgaléria


Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba