„A mi világunk, a mi jövőnk!”

Nyíregyháza – A Korzó Bevásárlóközpont 3. emeleti átjárójában a Lions Nap keretében kiállítás nyílt a 26. Békeposzter pályázat alkalmából.

Ebben az évben „A mi világunk, a mi jövőnk” címmel indította rajzpályázatot a Lions Clubok Nemzetközi Szövetsége.

A cél: bemutatni, mit gondolnak a gyermekek a békéről és hogyan tudják gondolataikat képi úton megjeleníteni? A gyermekeket, a felkészítő tanárokat, Magyar László, a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének kormányzója köszöntötte, és az érdeklődők előtt az elkészült alkotásokat méltatta. A valamennyi pályamunkát a Tiszavasvári Általános Iskola tanulói készítették.

Felkészítő tanárok: Rozman Béla, Molnárné Balla Gyöngyi és Tőkésné Hell Erzsébet.

Lions szövetség eseményei