A lábsztori új epizódja: letesztelték a frissen öntött mancsot

Nyíregyháza – Demarcsek György, az Első Nyíregyházi Lions Club elnöke tesztelte le, hogy a 3 D-s technikával készült, a sérült oroszlánlábat pótló mancs hogy illeszkedik a „gazdájához”, a műveletet Jakab Attila, a Jósa András Múzeum régészeti osztályvezetője is megszemlélte kedden.

Fotók | A lábsztori új epizódja: letesztelték a frissen öntött mancsot

Közeleg a lábsztori csattanója, addig is oroszlánként küzdenek a helyreállítás ötletgazdái.