A Bárczi-iskolának is jutott a Lions-jóságból


Az Első Nyíregyházi Lions Club tagjai a napokban ajándékokkal kedveskedtek a Nyíregyházi Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és EGYMI Iskola tanulóinak. A meglepetésként ható ajándékokat a Jókai Mór Református Általános Iskola 3. b osztályos tanulói nyújtották át Téglásiné Györgyné osztályfőnök szervezésében.

Szöveg: Ladányi Tóth Lajos
Fotó: Lipták Lajos


Képgaléria

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Első Nyíregyházi Lions Club

Adószámunk:
18807912-1-15
Számlaszám:
12042809-00128538-01200008

cím: 4400 Nyíregyháza,
Bethlen Gábor u. 30.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba