Ringató klub: textilpelenkák a kórháznak

Az Első Nyíregyházi Lions Club többek között a a Jósa András Oktatókórház szülészeti osztályát is támogatja.

Tavalyelőtt nagy sikert aratott az Első Nyíregyházi Lions Club Retro bálja. Az est bevételét a Jósa András Oktatókórház szülészeti osztályán tevékenykedő Ringató klub fenntartására fordították.

A ringatók azóta is folytatják az érzelemben gazdag, jószolgálati tevékenységüket. A napokban Jeles Emőke és Tóthné Szkróbó Anita klubtagok a Jósa András Oktatókórházban voltak, és 100  textilpelenkát vittek magukkal, amihez a Babavilág bolthálózat nyíregyházi üzletében  kedvezményesen jutottak hozzá. Ők ezzel támogatták a jótékonykodásukat, ami igazán „baba”.  Emőke és Anita egybehangzóan állította, hogy csodálatos, napsütéses délelőttöt töltöttek el több ikerpár társaságában.

Lions szövetség eseményei