Nyíregyházi díjazott a kormányzói bálban

Dr. Patti Hill, a Lions világszövetség kormányzója a szövetség legnagyobb jótékonysági rendezvényén, a budapesti kormányzói bálban a zónaelnöki tevékenységéért díjazta Cidor Mihályt, az Első Nyíregyházi Lions Club tagját a Corinthia Grand Hotel Royal szállodában. A Lions Díjat minden évben egy olyan külsős személy kapja, aki sokat tesz a szervezetért, az idén az elismerés Miklósa Erikát, Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas kitüntetett operaénekesnőt illette

Fotó: Girhiny Gyula

(Megjelent a Kelet-Magyarországban és a www.szon.hu-n.)


Képgaléria

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Konvenció (Gödöllő)
2024. június 15. 10:00

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Első Nyíregyházi Lions Club

Adószámunk:
18807912-1-15
Számlaszám:
12042809-00128538-01200008

cím: 4400 Nyíregyháza,
Bethlen Gábor u. 30.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba