Kistelekiszőlőben kedveskedett a Lions

Nyíregyháza – Az Első Nyíregyházi Lions Club tagjai meglátogatták a Tóth András Szociális Otthon lakóit.

A klub több esztendeje segíti a Kistelekiszőlőben levő intézményt azzal a céllal, hogy az ellátottak életkörülményei egyre komfortosabbak legyenek. A korábbi évekhez hasonlóan karácsony alkalmából csomaggal kedveskedtek a gondozottaknak és a gondozóknak is. Az ünnepi műsort a Zay Anna Egészségügyi és Informatikai Szakközépiskola 9. osztályos tanulói adták dr. Jeneiné Makrai Erika igazgatóhelyettes szervezésében. A gondozottakat Cidor Mihály, a Lions Klub elnöke köszöntötte.