Jótékonysági koncert Nyíregyházán a COVID árvák megsegítésére

2021. november 17-én, 18 óra 30 perctől rendezik meg a nyíregyházi Evangélikus Templomban a Gyökereink című jótékonysági koncertet, melyre már várják a 3 000 Ft értékű adományokat az adománypontokon és az Első Nyíregyházi LC tagjainál. A bevételből a COVID árvákat támogatják majd.

A jótékonysági koncerten fellép a Bürkös Zenekar, a Cantemus Kórus és Oláh Gergő is. A részvétel védettségi igazolványhoz kötött és javasolt a maszk viselése is az előadók és embertársaink védelme érdekében.

Az Első Nyíregyházi Lions Club számlaszáma: 12042809-00128538-01200008

A megjegyzés rovatban kérik feltüntetni az adományozó nevét, illetve a "COVID árvák" jelzést.

Elérhetőségek:

elsonyiregyhazilionsklub@gmail.com
+3620-516-7395
https://www.facebook.com/nyiregyhazalions

Jótékonysági koncert Nyíregyházán a COVID árvák megsegítésére

Támogassa a Első Nyíregyházi Lions Club jótékonysági koncertjét!

Kérjük amennyiben cégként kíván adományozni, a cég nevét és adószámát a megjegyzés rovatban feltüntetni szíveskedjen!

* Elfogadom, hogy az LIONS Clubok Magyarországi Szövetsége (közhasznú szervezet) (1065 Budapest, Podmaniczky utca 16. Fsz 6.) által a lions.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerüljenek az OTP Mobil Kft. (1093 Budapest, Közraktár u. 30-32.), mint adatkezelő részére. A továbbított adatok köre: vezetéknév, keresztnév, e-mail cím. Az adattovábbítás célja: a felhasználók részére történő ügyfélszolgálati segítségnyújtás, a tranzakciók visszaigazolása és a felhasználók védelme érdekében végzett fraud-monitoring.
A bevételből az Első Nyíregyházi Lions Club a COVID árvákat támogatják majd.


Képgaléria

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Első Nyíregyházi Lions Club

Adószámunk:
18807912-1-15
Számlaszám:
12042809-00128538-01200008

cím: 4400 Nyíregyháza,
Bethlen Gábor u. 30.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba