Ha esik, ha fúj: péntek délután szűrnek a Kossuth téren

Nyíregyháza – A hagyománnyá vált „oroszlános” egészségnapot pénteken rendezik meg a Kossuth téren.

Akiben felmerül, hogy az esős időben elmarad a főtéri ingyenes egészségügyi szűrés, ne maradjon otthon, fedett helyen megtartják az ingyenes egészségügyi szűrést. A beharangozó sajtótájékoztatón elhangzott: kilenc éve nem múlhat úgy el a tavasz Nyíregyházán, hogy az Első Nyíregyházi Lions Club a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházzal (SzSzBMK) közösen ne invitálja az egészségükért tenni akarókat a megyeszékhely főterére. Az idei egészségnapot április 13-án, pénteken 14 és 16 óra között Nyíregyházán, a Kossuth téren rendezik meg, ahol a szűrővizsgálatok tetőtől-talpig feltérképezik az egészségi állapotunkat, de kulturális programok is várják az érdeklődőket.