A háború menekültjeinek javára gyűjt az Első Nyíregyházi Lions Club

A Lions Clubok Magyarországi Szövetségének gyűjtőprogramja mellett a klubok is elkezdték a gyűjtést az orosz-ukrán háború menekültjeinek javára. Támogassuk az Első Nyíregyházi Lions Club humanitárius kezdeményezését, mindenkire számítunk ebben a helyzetben!

Az adományokat a plakáton lévő számlaszámra várja a klub, köszönjük a segítséget!


Képgaléria


Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba